Byliśmy w Laxton Hall na wesołym dniu dziecka. Masa atrakcji, świetna zabawa, dużo słońca i pyszne jedzenie.

Ogromny sukces dzieci reprezentujących naszą Szkołę podczas Finału Wierszowiska 2019 w POSK. Emilka R., Emilka F., Hania, Amelka, Adele, Olga, Natalia K., Jaś, Ignaś, Sara, Olivia i Natalia K. wywalczyli wspaniałe II miejsce! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

22 czerwca 2019 w godzinach od 11:00-18:00 w malowniczo położonej posiadłości w Laxton Hall (NN17 3AU, blisko Corby, Northamptonshire) odbędzie się Wesoły Dzień Polskiego Dziecka organizowany przez Polską Misję Katolicką w Anglii i Walii pod patronatem Polskiej Macierzy Szkolnej. My również się tam wybieramy.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020 zakończyła się 12 maja. Rodzice, którzy wypełnili i wysłali formularz pomiędzy 6 kwietnia a 12 maja 2019 roku otrzymają maila z wynikami naboru najpóźniej do 30 czerwca.

Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawła II w St Albans rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2019/2020 od dnia 6 kwietnia, a kończy 12 maja 2019 roku.

Formularze prosimy wypełnić online i zapoznać się z Regulaminem Szkoły.

Tylko zgłoszenia nadesłane w podanym terminie będą uwzględniane przy rekrutacji uczniów na przyszły rok szkolny. Formularze nadesłane w ciągu bieżącego roku szkolnego nie będą rozpatrywane.

Z radością informujemy, że nasza Szkoła, otrzymała wsparcie finansowe od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami za granicą w 2018r.

Dofinansowanie częściowo pokryło koszty wynajmu pomieszczeń.

Przypominamy iż już w najbliższą niedzielę  13 stycznia 2019 roku odbędzie się kolejny, już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będziemy grali w Watford, gdzie serdecznie wszystkich zapraszamy.

Szanowni Rodzice,

Uprzejmie informujemy, iż 1 grudnia nasza szkoła organizuje wyjazd do teatru Syrena w Londynie na spektakl pt. ,,Pinokio”. Przedstawienie rozpoczyna się o godzinie 16.00.
W tym dniu lekcje odbędą się zgodnie z kalendarzem zajęć. Po zajęciach lekcyjnych zostanie podstawiony autokar. Wyjazd planowany jest o godzinie 13.00 natomiast powrót koło godziny 19.30.

Zapraszamy na Jarmark Świąteczny, w niedzielę 16 grudnia 13:30-18:00. Amersham Polish Club.

Szanowni Rodzice,

Ogromnie zachęcamy rodziców oraz wszystkich uczniów ze starszych klas na obejrzenie spektaklu „A To Polska Właśnie…”

Kochana Amelka, uczennica naszej szkoły potrzebuje pomocy, nie czekaj proszę, zarejestruj się w banku dawcy i udostępnij swoim znajomym. Dziękujemy!!!

Poniżej podajemy link do rejestracji.

Serdecznie zapraszamy rodziców i nauczycieli na zajęcia organizowane przez Polską Macierz https://www.eventbrite.co.uk/e/w-co-sie-bawic-wykady-otwarte-tickets-50441080630

Przypominamy, iż już w najbliższą sobotę 15 września rozpoczynamy zajęcia w naszej szkole. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o 9.40 na boisku szkolnym uroczystym apelem. Serdecznie zapraszamy dzieci jak i rodziców.

We współpracy z Polską Szkołą Sobotnią im. Jana Pawła II w St Albans wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Panią Roksaną - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nowy rok szkolny rozpoczynamy w sobotę 15.09.2018 o godzinie 9.40.Wszystkie informacje odnośnie rozkładu dnia, podręczników, opłat wraz z kalendarzem zajęć otrzymają Państwo po wakacjach na początku września.

Szanowni Rodzice,
Chcielibyśmy poinformować, iż w sobotę 9.06.18 o godzinie 9.50 na dużej auli w głównym budynku Nicholas Breakspear School odbędzie się zebranie rodziców.
Ze względu na apel oraz obowiązki szkolne zebranie potrwa najdłużej do 11.30. Na zebraniu odbędą się wybory do Zarządu i Rady Rodziców.