Przedszkole – Pani Martyna Joachimek, Pani Monika Warpechowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa 0 –  Pani Alicja Stawiecka, Pani Anna Rutkowska-Dąbrowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa I – Pani Zuzanna Kajoch – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa II – Pani Roksana ILków Siuda – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa III – Pani Dorota Antkiewicz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa IV – Pani Wioleta Cieślak – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa V – Pani Sylwia Kiełkucka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klasa VI – Pani Monika Markiewicz-Markham  – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nauczyciel- Pani Lidia Radzimirska

Nauczyciel- Pani Beata Oginska-Jones

Psycholog – Pani Roksana Ilków Siuda – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Asystent nauczyciela- Przedszkole – Pani Joanna Kierklo, Pani Malgorzata Ros

Asystent nauczyciela – Klasa III Pani Aneta Wołot