Przypominamy iż już w najbliższą niedzielę  13 stycznia 2019 roku odbędzie się kolejny, już 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będziemy grali w Watford, gdzie serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dodatkowo, osoby pragnące wesprzeć Fundację w tradycyjnej formie będą miały możliwość wrzucenia pieniążków do puszki kwestarskiej w naszej szkole już w najbliższą sobotę 12 stycznia.
Punkt WOŚP przed zajęciami będzie przed głównym wejściem do ciemnej sali. W czasie zajęć zapraszamy chętnych koło naszego kantorka przy ciemnej sali. Tutaj również będzie można zostawić podarunki oraz zakupić kalendarze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w cenie £10.

W naszej kawiarence będzie można zakupić ciasto, przygotowane przez naszych rodziców. Pieniążki będą przekazane na WOŚP.

 

Serdecznie zapraszamy chętnych do wsparcia WOŚP.