ZARZĄD SZKOŁY:

Vce-Prezes Szkoły – Marta Balicki - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prezes Szkoły – Łukasz Franieczek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Finanse i Księgowość – Ewa Langellier - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przewodnicząca Rady Rodziców – Aneta Grzeskow Selimi - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

RADA PEDAGOGICZNA:

Marta Adamczyk