Szanowni Państwo,

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Was na całodniowy warsztat: „Upgrade Oprogramowania Rodzicielskiego” z Agą Rogalą, uznaną terapeutką rodziców, pedagożką i twórczynią popularnego podcastu "Aga Rogala" i autorką książki „Poukładaj to sobie w głowie”. To pierwsze tego rodzaju warsztaty w UK. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić tajniki budowania zdrowych relacji w rodzinie oraz zrozumieć emocjonalny świat dzieci, nastolatków i nas samych.

Moduł 1: „Jak radzić sobie z trudnymi emocjami dziecka?”

Aby dawać sobie radę z dziecięcą złością, smutkiem, żalem, trzeba umieć poradzić sobie z własnymi emocjami. Co warto o nich wiedzieć? Na co uwrażliwić się, by nie wybuchać wtedy, gdy dziecko krzyczy, płacze, jęczy?
Czego potrzebuje dziecko, by się „uspokoić”? Dlaczego tłumaczenia są nieskuteczne, pocieszanie nie działa a odwracanie uwagi nie jest wspierające? O tym wszystkim opowiadam rodzicom od lat. Dzięki temu oni nareszcie przestają walczyć z wiatrakami i skupiają swoją energię na tym, co faktycznie ma prawo odpowiednio zadziałać w najtrudniejszych momentach.

Moduł 2: „Wyzwania rodzica nastolatka. Jak przetrwać najtrudniejszy czas?” 

Wejście w okres dojrzewania jest trudne nie tylko dla nastolatka, lecz również dla jego rodziców. Emocje eskalują, nieporozumienia narastają, ciężko nawiązać nić porozumienia. Co warto wiedzieć, by nie wytracać energii na niepotrzebne spory? Jak radzić sobie z oporem i kłótniami? Czego można wymagać od nastolatka, a co warto odłożyć na nieco później? I na kiedy? Opowiem Ci o tym, co jest niezbędne, by utrzymać podstawową więź, która zwiększa szansę, że Twoje dziecko przyjdzie do Ciebie po wsparcie, gdy nadejdą problemy. Wszyscy mierzymy się z tymi samymi wyzwaniami. Przyjdź na spotkanie, aby nabrać sił.

Moduł 3: „Jak budować związek, by ładował baterie rodziców?” 

Codzienne wyzwania rodzicielskie kosztują wiele energii. Życie rodzica to nieustanne dawanie. Skąd brać na to siłę? Najlepiej sprawdzi się do tego dorosła relacja, w której masz możliwość być kimś więcej niż mamą i tatą. Dlaczego więc tak wiele związków boryka się z kryzysem? O co warto się zatroszczyć, by relacja partnerska lub małżeńska dawała wsparcie, energię i poczucie, że jest się kochanym i dla kogoś ważnym? Jakie są warunki, które umożliwiają parze wyjście z kryzysu? Jako terapeutka, na co dzień pomagam małżeństwom wydobyć się z kryzysu i uniknąć rozwodu. Na spotkaniu opowiem Ci o tym, z czym najczęściej spotykam się w swojej pracy. I jak wygląda wychodzenie na prostą.

Miejsce i data: Loretto College, St Albans, 12 maja 2024

Aga Rogala, ceniąca sobie prosty i przystępny przekaz, podzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie komunikacji i budowania relacji w rodzinie. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem małego dziecka, nastolatka, czy poszukujesz sposobów na wzmocnienie swojej relacji partnerskiej – te warsztaty są dla Ciebie.

Rejestracja: Zapewniamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego nie zwlekaj z zapisem.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do spotkania z Agą Rogalą i zdobądź narzędzia, które pomogą Ci budować harmonijne i pełne zrozumienia relacje w Twoim domu.

Serdecznie zapraszamy.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.