Page 1 of 6

Formularz kontynuacji nauki 2023/2024

Poniższy formularz należy wypełnić osobno dla każdego dziecka.

Nieprawidłowe dane

Brak wypełnienia zobowiązania (wykonania 3 dyżurów lub uiszczenia opłaty) będzie równoznaczny z wykreśleniem dziecka/dzieci z listy uczniów w kolejnym roku szkolnym.

Jeśli dziecko ma rodzeństwo w naszej szkole, lub będziecie Państwo składać podanie o przyjęcie kolejnego dziecka do naszej szkoły, prosimy o wpisanie wszystkich poniżej. To pomoże nam ustalić finalne zniżki przy opłacie za szkołę.

Informacje o angielskiej szkole

Informacje o polskiej szkole

Informacje medyczne

Nieprawidłowe dane

Prosimy zgłosić jakiekolwiek dolegliwości lub potrzeby dziecka, np. SEN ( ADHD, autyzm), astma, epilepsja, lekarstwa, dieta, wzrok, słuch, alergie pokarmowe, o których powinniśmy wiedzieć, aby zapewnić dziecku bezpieczny pobyt w szkole.

Kontakt pierwszy:
Kontakt drugi:

Deklaracje

Invalid Input

Wypełniając ten formularz potwierdzasz, że zapoznałeś się i akceptujesz postanowienia naszej Polityki Prywatności.
Administratorem Twoich danych osobowych jest: Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawła II w St Albans (John Paul II Polish Saturday School in St Albans), a pełny tekst Polityki Prywatności, znajduje się tu: Privacy policy oraz w języku polskim Polityka prywatności

Musisz zaakceptować politykę prywatności.
0.00 GBP